Od paru lat na naszym niebie fruwają niewielkie urządzenia, popularnie nazywane dronami. Pojawiły się nagle i z miejsca zdobyły serca użytkowników. Najprostsze modele, jakie można kupić za kilkaset złotych wykorzystuje się w charakterze zabawek, i to nie tylko najmłodszych, lecz z reguły większych chłopców.
Bezpieczeństwo jest dla wielu firm i osób prywatnych coraz ważniejsze, dlatego też mogą sięgać się po najróżniejsze środki mające na celu jego poprawienie. Łatwo sobie wyobrazić sytuację, gdy wychodząc z firmy nie mającej żadnego zabezpieczenia rano znajdzie się ją okradzioną ze wszystkiego, co wartościowe.
Wiele ludzi bardzo lubi otaczać się różnego rodzaju gadżetami. Najlepiej jeżeli są nowoczesne oraz zapewniają sporo pomocnych funkcji. Tak dzieje się z coraz to nowszymi modelami smartfonów, a ostatnio na popularności bardzo zyskują drony. Używane są coraz częściej w najróżniejszych branżach, ale również pojawiają się takie do użytku prywatnego. Co ma do zaoferowania taki produkt, o jakim ostatnimi czasy tak wszędzie głośno? Przede wszystkim drony są doskonałym narzędziem w zawodzie filmowca, albo fotografa. Za ich pomocą możemy zrobić całkiem sporo pięknych ujęć.
Najnowsze oraz dopracowane w stu procentach kamery sportowe czekają na swych przyszłych właścicieli w firmowych punktach w Polsce. Dla internautów istnieje możliwość kupienia kamery w internecie, co jest dla nich niesamowicie komfortową opcją. Gruntownie przemyślane propozycje producenta, takie jak najnowocześniejsza edycja kamer sportowych GoPro, trafia idealnie w potrzeby oraz wymagania przyszłych użytkowników. Kryteria stawiane przez zainteresowanych są dla producenta na wagę złota.
Poszukując nowomodnego drona z kamerą najwyższej jakości, przeznaczonego do profesjonalnego filmowania z powietrza, wskazane jest zaznajomić się z wyrobem firmy 3D Robotics – 3dr SOLO. Ten wyjątkowy dron z kamerą ma dużo zalet i nowomodnych funkcji. Został zaprojektowany przez biegłych twórców kontrolerów konsol, dzięki czemu sterowanie tym dronem jest naprawdę bezproblemowe i nieskomplikowane. Po raz pierwszy na rynku w tym rodzaju pojawił się przycisk pauzy, który w razie potrzeby pewnie zatrzyma drona w powietrzu. W 3dr SOLO znajdują się dwa komputery, jeden został umieszczony w dronie, natomiast drugi w kontrolerze.