Poszukując współczesnego drona z kamerą najwyższej jakości, ofiarowanego do profesjonalnego filmowania z powietrza, należałoby zapoznać się z produktem firmy 3D Robotics – 3dr SOLO. Ten wyjątkowy dron z kamerą ma wiele zalet i nowomodnych funkcji. Został zaprojektowany przez fachowych twórców kontrolerów konsol, dzięki czemu kierowanie tym dronem jest istotnie bezproblemowe i nieskomplikowane. Po raz pierwszy na rynku w tym modelu pojawił się guzik pauzy, który w razie potrzeby bez uszczerbku zatrzyma drona w powietrzu. W 3dr SOLO mieszczą się dwa komputery, jeden został umieszczony w dronie, natomiast drugi w kontrolerze.
Bezpieczeństwo dobytku jest dla coraz większej ilości firm i osób prywatnych coraz ważniejsze, z tego też powodu mogą sięgać się po najróżniejsze środki które mają na celu jego poprawę. Łatwo wyobrazić sobie sytuację, kiedy wychodząc z firmy nie mającej żadnej ochrony rano zastaje się ją okradzioną ze wszystkich wartościowych rzeczy.
Od ładnych kilku lat na naszym niebie fruwają nieduże maszyny, zwane popularnie dronami. Pojawiły się nagle i bardzo szybko podbiły serca klientów. Najprostsze rodzaje, które są do kupienia za dwieście złotych wykorzystuje się w charakterze zabawek, i to nie tylko małych, ale przeważnie dużych chłopców.
Sporo ludzi bardzo lubi otaczać się różnego rodzaju gadżetami. Najlepiej jeżeli są nowoczesne i zapewniają sporo pomocnych funkcji. Tak jest z wciąż to nowymi modelami smartfonów, a ostatnio na popularności bardzo zyskują drony. Używane są coraz częściej w różnych branżach, ale też pojawiają się takie do użytku prywatnego. Co oferuje nam ten produkt, o jakim ostatnimi czasy tak wszędzie głośno? Przede wszystkim urządzenia te są doskonałym narzędziem w zawodzie filmowca, lub fotografa. Za ich pomocą możemy zrobić wiele jedynych w swoim rodzaju ujęć.
Najnowsze oraz dopracowane w stu procentach kamery sportowe czekają na swych przyszłych właścicieli w firmowych punktach w Polsce. Dla internautów istnieje możliwość kupienia kamery w internecie, co jest dla nich niesamowicie komfortową opcją. Gruntownie przemyślane propozycje producenta, takie jak najnowocześniejsza edycja kamer sportowych GoPro, trafia idealnie w potrzeby oraz wymagania przyszłych użytkowników. Kryteria stawiane przez zainteresowanych są dla producenta na wagę złota.