W rzeczywistości każdy z posiadaczy dużej ilości urządzeń elektronicznych w domu posiada ten sam kłopot, jak jeden z pilotów zaginął, więc sprzęt powinniśmy obsługiwać ręcznie, a nie zdalnie. Nie ma więc powodu, żeby męczyć się z kilkoma pilotami, kiedy można posiadać jeden, i do tego uniwersalny. Co interesujące, obecnie technologia jest tak zaawansowana, że nawet smartfon może obsługiwać różne urządzenia, które posiadamy w domu.
Bezpieczeństwo dobytku jest dla coraz większej ilości firm i osób prywatnych coraz ważniejsze, z tego też powodu mogą sięgać się po najróżniejsze środki które mają na celu jego poprawę. Łatwo wyobrazić sobie sytuację, kiedy wychodząc z firmy nie mającej żadnej ochrony rano zastaje się ją okradzioną ze wszystkich wartościowych rzeczy.
Komputery stacjonarne bez solidnej obudowy? Jeśli tak jest u nas, powinniśmy szybko to wszystko zmienić. No co jak co, ale rzeczywistość jest taka, że obudowa naszego komputera jest czymś podstawowym. Jeżeli będziemy zbytnio zmniejszali znaczenie obudowy komputerowej, po prostu będziemy musieli potem zmagać się z bardzo wieloma problemami. Wiadoma sprawa: dobre obudowy komputerowe w mocnym stopniu ochronią sprzęt. Ktoś tak po prawdzie ma inną opinię w temacie obudowy?