Szukając współczesnego drona z kamerą najwyższej jakości, poświęconego do profesjonalnego filmowania z powietrza, pożądane byłoby poznać się z wyrobem firmy 3D Robotics – 3dr SOLO. Ten wyjątkowy dron z kamerą ma dużo zalet i nowoczesnych funkcji. Został zaprojektowany przez fachowych twórców kontrolerów konsol, dzięki czemu sterowanie tym dronem jest faktycznie bezproblemowe i nieskomplikowane. Po raz pierwszy na rynku w tym rodzaju pojawił się przycisk pauzy, jaki w razie potrzeby bez szwanku zatrzyma drona w powietrzu. W 3dr SOLO znajdują się dwa komputery, jeden został umieszczony w dronie, a drugi w kontrolerze.
Wszelakie imprezy rodzinne, wesela czy chrzciny to wyłącznie nieduża część okazji, które chcielibyśmy upamiętnić, zachować w głowie nadłuższy czas. Naturalnie moglibyśmy statystycznie zrobić fotografie, jednak to w obecnych czasach stanowczo niewiele.Powinniśmy zadbać o to, żeby nasze potomstwo, suwerennie od tego czyobchodzi akurat swój sakrament Chrztu Świętego lub swą komunię, za kilka albokilkanaście lat mogło się zobaczyć i usłyszeć.
Najświeższe dzieło firmy Samsung, to atrakcja na rynku tabletów. Samsung Galaxy Tab 2 posiada system operacyjny Android 4 (Ice Cream Sandwich), który dzięki zaawansowanej technologii perfekcyjnie sprawdza się przy standardowym korzystaniu. Sprzęt szybko i sprawnie reaguje na każde polecenie. Zaskakujący jest tutaj wyświetlacz, jaki posiada rozdzielczość 1280×800 pikseli, co ułatwia korzystanie z HD ready. Świetna jasność posiadająca aż 388Cd/m 2 pozwala szczegółowo zobaczyć każdy detal, w szczególności w czasie przeglądania stron internetowych.