Nowe dzieło Samsunga – innowacyjne rozwiązania oraz prosty wgląd do internetu

Najświeższe urządzenie firmy Samsung, to ciekawostka na rynku tabletów. Samsung Galaxy Tab 2 zawiera system operacyjny Android 4 (Ice Cream Sandwich), który dzięki zaawansowanej technologii znakomicie sprawdza się przy standardowym użytkowaniu. Sprzęt błyskawicznie i płynnie reaguje na każde polecenie. Interesujący jest tutaj ekran, jaki posiada rozdzielczość 1280×800 pikseli, co ułatwia korzystanie z HD ready. Doskonała jasność wynosząca aż 388Cd/m 2 pozwala wyraźnie ujrzeć każdy szczegół, zwłaszcza podczas przeglądania witryn internetowych.

Które urządzenie ułatwia wykonywanie wyjątkowych ujęć?

Wszelakie imprezy rodzinne, śluby czy chrzciny to wyłącznie mała cząstka okazji, jakie chcielibyśmy uwiecznić, utrzymać w pamięci nadłuższy czas. Naturalnie możemy tradycyjnie zrobić fotografie, jednak to w obecnych dniach zdecydowanie za mało.Winniśmy zatroszczyć się o to, żeby nasze potomstwo, suwerennie od tego czyma właśnie własny sakrament Chrztu Świętego czy swą komunię, za kilka albokilkanaście wiosen mogło się obejrzeć oraz usłyszeć.

Współczesny, skuteczny dron z kamerą – 3DR SOLO

Poszukując współczesnego drona z kamerą najwyższej jakości, ofiarowanego do profesjonalnego filmowania z powietrza, należałoby zapoznać się z produktem firmy 3D Robotics – 3dr SOLO. Ten wyjątkowy dron z kamerą ma wiele zalet i nowomodnych funkcji. Został zaprojektowany przez fachowych twórców kontrolerów konsol, dzięki czemu kierowanie tym dronem jest istotnie bezproblemowe i nieskomplikowane. Po raz pierwszy na rynku w tym modelu pojawił się guzik pauzy, który w razie potrzeby bez uszczerbku zatrzyma drona w powietrzu. W 3dr SOLO mieszczą się dwa komputery, jeden został umieszczony w dronie, natomiast drugi w kontrolerze.